Sve o ponudi
KINESKI TROUGAO 28.12.2026.
Guangdžou, Šenžen, Hong Kong, Makao, Fošan
8 dana / 7 noćenja, avionom, autobusom i brodom
Polazak: 28. decembar 2026. / Povratak: 04. januar 2027.
Cena
4880e
VAŽNA NAPOMENA: Cena je izražena po dvokrevetnoj sobi (smeštajnoj jedinici)
FIRST MINUT POPUST OD 100 € PO OSOBI ZA UPLATE DO 31. JULA ILI DO POPUNE KAPACITETA PREDVIĐENIH ZA FIRST MINUTE PONUDU. NE ODNOSI SE NA DOPLATU ZA JEDNOKREVETNU SOBU.
NAPOMENA: Dvokrevetne sobe sa pomoćnim ležajem ne preporučujemo za tri odrasle osobe, jer treći krevet ne odgovara standardnoj veličini i vrše se na upit. Treća odrasla osoba ne ostvaruje popust u dodatnom ležaju.
Jedinstvena cena putovanja obuhvata: Prevoz avionom direktnom linijom avio kompanije Air Serbia, Beograd-Guangdžou-Beograd, prevoz brzim trajektom na relaciji Hong Kong – Makao, prevoz autobusom, razgledanja i transferi prema programu, smeštaj u dvokrevetnim sobama u hotelima sa 4* (lokalne kategorizacije), ishrana prema programu (doručak u hotelu na bazi švedskog stola, večere prema programu u lokalnom restoranu – kineska hrana, meni od više različitih jela), troškovi organizovanja putovanja, usluge lokalnog vodiča na destinaciji kao i usluge licenciranog vodiča Kontiki Travel & Service koji putuje sa grupom iz Beograda, avio-takse u trenutku pravljenja programa u iznosu od 440,76 evra (EUR 380.00-YQ, EUR EUR 6.47-LG, EUR 0.98-RF, EUR 21.49-RS, EUR 20.00-YR, EUR 11.40-CN, od kojih su YQ i YR nerefundabilne). Konačan iznos avio-taksi podložan je promeni i utvrđuje se prilikom izdavanja avionske karte, najkasnije 48 sati pre započinjanja putovanja.
U cenu putovanja nije uračunato: napojnice za lokalne vodiče i vozače koji su u ovom delu sveta obavezni i koje se plaćaju na destinaciji (oko 4 evra po danu boravka), fakultativni izleti (ukoliko postoje), međunarodno putno zdravstveno osiguranje, lični troškovi.
Organizator putovanja je turistička agencija KonTiki Travel. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja te agencije.